CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

 

PR QUERKUS s.r.o. je stavebná a výrobná spoločnosť na slovenskom trhu už od roku 1998. Venujeme sa stavbe a rekonštrukcii striech, krovov, výrobe drevených konštrukcií a komplexnej výrobe a montáži ekologických drevených domov. Naša spoločnosť rozšírila svoje služby zákazníkom o výrobu drevených okien, dverí a nábytku.

Vďaka širokej palete služieb, ktoré ponúkame, je PR QUERKUS s.r.o. jedna z popredných spoločností úzko špecializovaných výhradne na prácu s drevom. Našim zákazníkom ponúkame rekonštrukciu a stavbu striech, krovov, výrobu drevených domov a chát, záhradných domčekov, altánkov, výrobu drevených okien, dverí, nábytku a schodísk podľa požadovaných kritérií. Cieľom spoločnosti je vyhovieť Vašim požiadavkám a vyrábať drevené konštrukcie "šité na mieru", vhodné nielen pre domy, chaty a záhrady, ale aj pre hotely a farmy.

Drevo sa používa už po stáročia ako stavebný materiál, a to najmä vďaka svojim ekologickým, biologickým a ekonomickým výhodám. Spoločnosť PR QUERKUS s.r.o. kombinuje moderné technológie s tradíciou dreva.