KROVY

Naša firma sa venuje výrobe a montáži krovov na mieru, podľa projektu a zamerania skutočnej stavby vyrobíme presnú drevenú konštrukciu, ktorú je možné poskladať na stavbe podobne ako stavebnicu. Urýchlite tým montáž a náklady s ňou spojené. Vašu konštrukciu je možné naimpregnovať ochranným prostriedkom proti škodcom, hnilobe a drevokazným hubám v impregnačnej vani. Viditeľné časti krovu, v prípade požiadavky natrieme priamo v našich dielňach, kde je zabezpečená ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi.

CNC opracovanie konštrukcií

Výroba prebieha na CNC obrábacom centre Hundegger K2 v spolupráci s projekčným 3D-CAD/CAM systémom Cadwork.

Projektovanie v 3D-CAD/CAM systémoch na rozdiel od 2D programov je prehľadnejšie a precíznejšie, pretože v 2D softvéri nevidíte konštrukčné vady náročných detailov.

Opracovanie krovov na CNC obrábacom centre Hundegger K2 je vďaka svojej presnosti a bezkonkurenčnej rýchlosti opracovania jasnou cestou pre budúcnosť výroby drevených krovov.

Projektovanie

Zameriavame sa predovšetkým na projekciu a výrobu veľkých a zložitých strešných konštrukcií, preto ponúkame naše služby predovšetkým tesárskym firmám. Radi sa však ujmeme aj akejkoľvek menšej strechy pre Váš rodinný dom a zaistíme kompletný servis od projekcie po montáž, prípadne si krov ľahko poskladáte aj svojpomocne. Cena krovu je stanovená vždy podľa individuálnych požiadaviek investora. V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte.

Každý prvok krovu je súčať precíznej stavebnice a označený číslom, ktoré mu určuje presnú polohu a funkciu aj v kladačskom pláne.

.

Pokiaľ máte projekčný program, ktorý umožňuje výstup na CNC obrábacie centrum Hundegger K2, stačí nám poslať dáta a my dáme projekt vyrobíme.

Okrasné ukončenie kroviek a väzníc je možné vopred vyrezať na CNC obrábacom centre, ktoré dokáže vyrobiť aj veľmi zložité zakončenia.

STRECHY

Spoločnosť PR Querkus ako prvá zo stavebných spoločností na slovenskom trhu spracováva drevo prostredníctvom moderných technológií, čím dosahuje neporovnateľnú kvalitu oproti iným metódam spracovania. Vypracujeme a vyrobíme drevenú konštrukciu stavby, resp. strechy podľa Vašich požiadaviek, pričom nezabúdame, že strešné konštrukcie je nutné navrhovať so súčasným zohľadnením rázu okolitej krajiny, klimatických podmienok a charakteru okolitej zástavby. Výsledkom kvalitných a presných komponentov je rýchla a bezpečná montáž, optimalizované náklady a dlhovekosť stavby.

Nášmu zákazníkovi ponúkame možnosť kúpi krovu na kľúč v podobe skladačky, ktorej prvky sa vyznačujú presnosťou rozmerov, uhlov a ktorú možno vďaka ich názornému označeniu ľahko zmontovať aj svojpomocne za predpokladu.

   

KLAMPIARSKE STAVEBNÉ PRÁCE

Naša spoločnosť je kompletne vybavená profesionálnymi klampiarskymi dielňami a špecializovanou pracovnou silou, ktorá spoľahlivo zhotoví klampiarske stavebné prvky a montuje v zmysle tradičného riešenia klampiarskych stavebných prác.

 

Novým spôsobom prestrešenia šikmých striech je konštrukcia z priehradových väzníkov, pri ktorej sa v porovnaní s klasickými strešnými konštrukciami spotrebúva menej materiálu.Priehradové väzníky sa používajú všade tam, kde treba zastrešiť priestor s väčšou svetlosťou alebo bez vnútorných podpier.